Reklam & Sponsorluk

REKLAM ÇEŞİTLERİ

1. Sabit Reklam Seçenekleri

Sesiniz duyurmak istiyorsanız sabit reklam tam size göre , sitemizin belirli yerlerini satın alıp burada kendi reklamınızı yayınlayabilirsiniz. Bu reklam yerlerini aylık – üç aylık – altı aylık ya da yıllık olarak kiralayabilirsiniz. Alanları kiraladıktan sonra burada her şey paylaşabilirsiniz (Banner, Video vs.). RSS Reklam , banner gibi reklam türleri yayınlayarak firmanızı/şirketinizi burada daha fazla kişiye tanıtabilirsiniz. Reklam ücretleri kiralayacağınız reklam boyutlarına göre değişmektedir.Sitemize sabit reklam vermek için bizimle iletişime geçin.

 

 

Reklam Boyutları 125x125px 250x125px 250x180px 250x250px 468×60 RSS Reklam
Fiyatlar 10 TL 15 TL 20 TL 20 TL 20 TL 30 TL

*Coğrafya Bilim’in sizlere sunduğu reklam boyutları bunlardır. Bu boyutlar dışında reklam kendi boyutlarınız kabul etmekteyiz.

2. Link Satışı

Eğer sizde bu satıştan faydalanmak istiyorsanız bizle iletişime  geçin.

Link Süresi 1 Ay 2 Ay 3 Ay 1 Sene
Link Fiyatları 15 TL 25 TL 40 TL 100 TL

3. İntro Reklam

Bu reklam türü diğer reklamlara göre daha iyi , çünkü sitemize giren her ziyaretçi sizin reklamınızı görecektir. Bu reklam türü ile satışlarınız yada hayranlarınız daha fazla olacaktır. Sitemize her ay ortalama 10.000 tekil ziyaretçi giriyor ve 10.000 tekil ziyaretçinin sitemize girmeden önce sizin reklamınızı görmesi, firmanızı daha popüler olacak anlamına gelmektedir. İntro reklam sadece kısa bir süreliğine aylık 100 TL ‘dir.
Eğer sizde sitemize intro reklam vermek istiyorsanız iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

3. Tanıtım Yazısı – Basın Bülteni

Tanıtım yazıları firmanız ya da web siteniz için en avantajlı reklam çözümlerinden biridir. Odaklandığınız kitleye sizi onların diliyle anlatıyoruz. Çünkü biz de onlardan biriyiz. Coğrafya Bilim’inde basın bülteninizi veya tanıtım yazınızı yayınlatmanın bedeli sadece 30 TL‘dir. Ayrıca sizin sitemize verdiğiniz tanıtım yazıları sitemizin ömrü boyunca kalmaktadır. Yazıda en fazla 3 link verilebilir.”Tanıtım yazısı güzelmiş ben bu reklamdan faydalanmak istiyorum” derseniz iletişim bölümünden bize mesaj yollayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir